De wedstrijd begon goed en we speelden lekker. We scoorden vaak en de tegenstander wist niet wat hen overkwam en dit resulteerde dan ook in een 10 tegen 8 voor ons.
In de tweede periode wist het andere team nog steeds niet wat ze met ons moesten doen en onse schoten en lay-upjes vielen nog steeds goed in de basket. En we eindigden de periode met 26-20.
Na de rust lieten we onze koppen wat hangen en speelden we volgens de coach veeel te lief. Dit klopte ook wel want de spirit die we in de eerste 2 periodes en de wedstrijd van de week ervoor hadden was compleet weg. Dit maakte ook dat wij achter kwamen te staan met 34-36.
De laatste periode herpakten we ons weer een beetje en probeerde we toch nog de nodige punten te maken maar dit was niet genoeg en we eindigde de wedstrijd met 44-46.
Door: Chris Visser